• Wemeldinge 35+1 donderdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 20:00ODIO 35+1 - Wemeldinge 35+1Sportpark De Heiloop
    6 okt. 20:00Grenswachters 35+1 - Wemeldinge 35+1Sportpark De Buizerd
    13 okt. 20:00Wemeldinge 35+1 - Cluzona 35+3Sportpark Boenze Boogerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 sep.Wemeldinge 35+1 - METO 35+19 - 0
  • Poulestanden Wemeldinge 35+1 ( 1e klasse Donderdag 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Cluzona 35+311009093
    2Wemeldinge 35+111009093
    3Grenswachters 35+1110011653
    4Nieuw Borgvliet 35+11001611-50
    5METO 35+1100109-90
    6ODIO 35+1100109-90
  • Wemeldinge 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club