• Wemeldinge 35+1 donderdag

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 20:00Internos 35+1 - Wemeldinge 35+1Sportpark Hoge Neerstraat
    9 feb. 20:00Wemeldinge 35+1 - DOSKO 35+4Sportpark Boenze Boogerd
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Wemeldinge 35+1 - Nieuw Borgvliet 35+14 - 3
    19 jan.Wemeldinge 35+1 - Krabbendijke 35+4 - 5
  • Poulestanden Wemeldinge 35+1 ( 1e klasse 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOSKO 35+400000000
    2Internos 35+100000000
    3MOC'17 35+300000000
    4Nieuw Borgvliet 35+200000000
    5Prinsenland 35+200000000
    6Wemeldinge 35+100000000

    Poulestanden Wemeldinge 35+1 ( 1e klasse Donderdag 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Grenswachters 35+1981075264925
    2Nieuw Borgvliet 35+11043357391815
    3Wemeldinge 35+1104244443114
    4METO 35+1104152841-1313
    5Cluzona 35+394053036-612
    6ODIO 35+1101182372-494
  • Wemeldinge 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club