Even leek het er op dat JO16 op een wel zeer oneerlijke manier het kampioenschap was ontnomen. Concurrent SJO HSVC had namelijk zijn laatste wedstrijd met 1-0 van Apollo "gewonnen" waardoor zij precies genoeg punten voor de titel hadden behaald.
Echter, deze wedstrijd is nooit gespeeld en op papier afgedaan met een 1-0 eindstand.
Hiertegen is door onze vereniging (m.n. onze voorzitter) protest aangetekend, en gelukkig heeft de KNVB deze fout hersteld en beide verenigingen bestraft. Dus alsnog een kampioenschap voor Wemeldinge. HSVC zakt zelfs naar de 3e plaats want ook Yerseke ging hen nog voorbij.
Hieruit blijkt dat het op papier afdoen van een wedstrijd grote consequenties kan hebben (ook een fikse boete). Zelf hebben wij ook ooit in een dergelijke situatie gezeten en ons lesje wel geleerd. Wat ons betreft werken we nooit meer aan een dergelijke oplossing mee. Gelukkig heeft het recht gezegevierd.